Opryskiwacz polowy ocynkowany KLARA firmy TOLMET

Opryskiwacze polowe są urządzeniami wyposażonymi w zbiorniki na ciecz roboczą. Służą do mineralnego nawożenia oraz chemicznej ochrony roślin na polach. Dzięki nim możliwe jest wygodne, a przy tym wydajne rozpylanie cieczy.

Dostępny w naszym asortymencie model Klara, pochodzi od znanego i cieszącego się uznaniem producenta Tolmet. Posiada zbiornik o pojemności 400 litrów oraz lance o szerokości 12 metrów. Jest wyposażony również w rozdzielacz typu GRAN z trzema sekcjami i pompę TOLVERI PU-2/120 mającą wydajność na poziomie 120 l/min. Zarówno lanca, jak i cała rama urządzenia są ocynkowane przy pomocy metody ogniowej. Urządzenie posiada możliwość mechanicznej regulacji wysokości belki polowej.

Oferujemy opryskiwacze, które charakteryzują się wysoką trwałością, dzięki czemu mogą pełnić swoją rolę przez wiele lat. Są niezawodne i bardzo efektywne, dlatego praca z nimi przebiega bezproblemowo. Jeśli posiadasz pole uprawne i chcesz zadbać o odpowiedni rozwój roślin poprzez ich nawożenie oraz ochronę, opryskiwacz polowy jest dla Ciebie niezbędny.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz